تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
وبلاگ شخصی علیرضا یونسی


مدتی می گذرد از زمانی که سخنرانی تقطیع شده حسن عباسی، احساسات عموم مردم ایران خصوصا پرسنل محترم ارتش مقدس جمهوری اسلامی ایران را جریحه دار کرد.

هرچند حسن عباسی از ارتش عذرخواهی کرد و بیان کرد که این سخنان مربوط به 6 سال پیش و مرتبط با فتنه 88 بوده است و همینطور امرای ارتش در یادداشت هایی این موضوع را تایید کرده اند؛ گمان می رود تنها قصد عده ای رسانه های متمایل به جبهه اصلاحات، تلاش در کاشتن بذر نفاق در میان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از جمله ارتش مقدس و سپاه را دارند. هرچند هم که من بعنوان یک حزب الهی از کار دستگاه قضا حمایت می کنم زیرا ما همگی به قوانین جمهوری اسلامی ایران تمکین می کنم.

در این دوره از زمان باید یاداور شد که ارتشی که امروزه روبروی ماست، ارتشی است بس انقلابی تر و اسلامی تر از گذشته. ارتشی که در زمان طاغوت در دامان خویش امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی، امیر سپهبد شهید ولی الله فلاحی و امیر سرلشگر خلبان عباس بابایی را تربیت کرد امروزه مملو است از شیرودی و فکوری های جان بر کفی که هم اکنون با بصیرت خویش تلاش در نابودی فتنه دوباره دشمنان دارند.

نکته اینجاست که دشمنان ایران عزیز، دیواری کوتاه تر از ارتش مقدس برای متزلزل کردن پایه های نظام پیدا نکرده اند و گویا گمان کرده اند پرسنل بی آلایش ارتش را عمدتا افسرانی بی لیاقت تشکیل داده اند که همینجا باید ذکر کنم خیال باطل است!

همانطور که برای عموم ملت عزیز ایران مشخص است، صادق زیباکلام یکی از بزرگترین تئوریسین های جبهه اصلاحات بوده که هیچگاه حمایت خودرا از چهره های منفوری همچون سران فتنه 88 انکار نکرده است، اخیرا در سخنان خود ارتش قهرمان را "مرده" خطاب می کند که در واقع و به تاکید کاری بس نفاق جویانه می باشد.

هرچند این سخنان از فردی که کتابهایش را تلوزیون های سلطنتی وابسته به اسراییل برایش تبلیغ می کنند1؛ حق دارد یکی از بزرگترین دل خونی هایش را در جریان پیروزی انقلاب و نقش انکار ناپذیر ارتشیان در آن ادوار از تاریخ ایران عزیز بداند.

اما پرسشی که در ذهن هر فرد بخردی ممکن است بوجود آید، این است که چرا در شبکه های مجازی و ... توهین به ارتش توسط صادق زیباکلام بازتابی نداشته است. مگر تفاوتی دارد چه کسی به ارتش قهرمان توهین کند؟

شاید پاسخ شما به پرسش بالا مثبت باشد، زیرا توهین به ارتش قهرمان توسط وزیر امور خارجه کشور هم بازتاب یا برخوردی از جهت ملت ایران و یا حتی پرسنل ارتش آنجور که باید و شاید، ندارد.


لینک ویدیو در آپارات : توهین صادق زیباکلام به ارتش قهرمان

1. لینک خبر  : فروش کتاب صادق زیباکلام در کانال وان

لطفا در نشر حقایق کوشا باشیم!


یادداشتی از علیـرضا یونسـی


کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

چو رسی به طور سیــنا ارنـی بگو و مـــگذر /// تو صدای دوست بشنو نه جواب لن ترانی