تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
وبلاگ شخصی علیرضا یونسیهدفی که ما دنبال آن هستیم ایجاب می‏کند که جنگ‏ها بدون تغییرات مرزی و توسعه‏ جغرافیایی پایان پذیرد. این موضوع باید حتی ‏المکان رعایت شود و در این صورت جنگ‏ گرم،  تبدیل به یک جنگ اقتصادی می‏شود و اینجا دیگر، از راه کمک‏های اقتصادی‏ ماست که ملت‏ها بناچار، توان ما را در پیروز کردن گروهی بر گروهی دیگر در می‏یابند و برتری ما و دست پنهان و قدرتمندمان را باور خواهند کرد. این وضعیت باعث می‏شود که‏ هر دو گروه درگیر، در دامن دست نشاندگان بین‏المللی ما قرار گیرند. دست نشاندگانی که‏ میلیون‏ها چشم بیدار در اختیار دارند و از میدان عمل گسترده‏ای برخوردارند که هیچ محدودیت و قیدی را نمی‏شناسد.

بدین ترتیب حقوق بین ‏الملل عمومی ما می‏تواند حقوق خصوصی ملت‏ها را از بین‏ ببرد و در چهارچوب مفهوم گذشته حق، زمینه را برای حاکمیت بر همه ملت‏ها فراهم‏ آورد. درست همان طور که دولت‏ها به وسیله قانون مدنی در داخل مرزهای خویش بر مردم حکومت می‏کنند.

ما با دقتی که موفقیتمان را تضمین می‏کند، کسانی را از میان مردم انتخاب می‏کنیم که‏ ضمن آمادگی کامل برای خدمت مخلصانه به ما، با فنون سیاست و حکومت، هیچ سابقه‏ آشنایی نداشته باشند تا بتوانیم راحت‏تر شکارشان کنیم و در دست خویش داشته باشیم‏ و از آنها به عنوان پنجه‏های قدرتمند خویش برای شکار دیگران استفاده کنیم. آنگاه‏ نابغه‏ هایی خبره را به عنوان مسئول، کارشناس و مشاور پشت پرده برایشان می‏گماریم. البته این متخصصان از کودکی به شکل خاص تربیت یافته و برای اداره دنیا اهلیت و قابلیت پیدا کرده‏اند و آن طور که می‏دانیم زمانی بس طولانی است که اینها معلومات‏ مورد نیاز خویش را از روش‏های سیاسی ما، تجربه‏های تاریخی بررسی سیر حوادث‏ جاری کسب کرده و می‏کنند. اما «گوییم» کجا و حکمت کجا؟ فاصله بسیار زیادی وجود دارد تا آنها حتی توان دسترسی به حکمت را از راه دسترسی غیر جهت‏دار تاریخ، در خود بیابند. زیرا بیشترین چیزی که بدان دست می‏یابند روش‏های نظری است و هرگز با چشم باز و جست‏وجوگر به نتایج حوادث نگاه نمی‏کنند. بنابراین ما هیچ ارزشی برای‏ آنها قائل نیستیم و آنها را به حال خویش و آنچه دوست دارند، رها می‏کنیم تا لحظه‏ شکارشان فرا رسد یا اینکه برای همیشه در آرزوهای خویش باقی بمانند و با آرزوها و برنامه ‏های خیالی و افتخار به گذشته زندگی کنند و همین، باید نقش اصلی آنان در زندگی‏ باشد.

ما توانسته‏ایم به آنها بقبولانیم که معلومات نظری آنان عصاره علم است. ما در راه‏ هدف خویش باید به وسیله مطبوعاتمان به این روش ادامه دهیم تا آنها افکار و دیدگاه‏های خود را باور کنند. دانشمندان آنها نیز بدون توجه به محک زدن تجربه با منطق، به علم خویش غرور یافته‏اند و به سمتی می‏روند که آرا و نظریات خود را به‏ مرحله اجرا در آورند. ولی واقعیت این است که آنچه در نظر آنها علم و معرفت است،  توسط دست نشاندگان متخصص ما با مهارت و دقت کافی آماده شده تا ذهن آنان در مسیر مورد نظر ما جهت بگیرد.

مبادا حتی برای یک لحظه تصور کنید که این حرف‏ها بی‏فایده است. لازم است در کاری که برای انتشار و موفقیت اندیشه ‏های داروین، مارکس و نیچه کرده‏ایم، فکر کنید. ما یهودیان نمی‏توانیم تأثیر روشن و با اهمیت آموزش‏های خود را در به اشتباه انداختن‏ ذهن«گوییم»نادیده بگیریم. ما در اجرای شیوه‏های خود چاره‏ای نداریم جز آنکه به‏ طرز فکر، اخلاق، تمایلات و گرایش‏های ملت‏های دیگر با عبرت بنگریم تا در کارهای‏ سیاسی و اداری آینده خویش، دچار لغزش و اشتباه نشویم. پیروزی روش ما که اجزای آن همه جا و متناسب با هر محیطی پراکنده شده است. بسته به روحیه ملت‏هایی است که سر راه ما قرار دارند. این پیروزی بدون درک صحیح از هدف به نتیجه نمی‏رسد و چنانچه بر پایه نتایج تجربه‏های گذشته و توجه به شرایط کنونی استوار نشود، محکوم به شکست است.

دولت‏های امروز، دستگاه وسیعی به نام مطبوعات در اختیار دارند که برای ایجاد جریان‏های ذهنی و حرکت‏های فکری عمومی از آن استفاده می‏کنند. پس مطبوعاتی که‏ در دست ماست باید نیازهای ضروری و حیاتی مردم را فریاد بزنند و نارضایتی آنان را اعلام کنند. این مطبوعات باید خشم عمومی را برانگیزانند و عوامل آن را به وجود آورند. مطبوعات، مظهر آزادی بیان و اندیشه هستند؛لیکن دولت‏های «گوییم» هنوز نمی‏دانند چگونه از آن بهره ببرند. این بود که ما به این دستگاه عظیم مسلط شده‏ایم و به واسطه آن‏ نیروی محرکه و مؤثر خود را به دست آورده و همچنان پشت پرده باقی مانده‏ایم.

پس درود بر مطبوعات. با کمک همین مطبوعات دست ما مملو از طلاهایی است که‏ در مقابل دریایی از خون و عرق ریخته شده، به دست آورده‏ایم. آری آنچه را کاشته‏ بودیم درو کردیم. بنابراین عظمت فداکاری‏ها و قربانیان ملت ما مهم نیست؛زیرا هر کشته از ما، نزد خداوند با هزار کشته «گوییم» برابری می‏کند.

 


کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

چو رسی به طور سیــنا ارنـی بگو و مـــگذر /// تو صدای دوست بشنو نه جواب لن ترانی