تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
وبلاگ شخصی علیرضا یونسی


چند سال پیش در یکی از کندوکاوهایم در کتابخانه پدر، در لابه‏ لای کتاب‏های گوناگون، کتاب‏«بوی خون» نوشته «استاد واحدی» به طور عجیبی توجه مرا به خودجلب کرد. ابتدا حتی از عنوان آن نیز چیزی دستگیرم نشد، ولی حس غریبی مرا به ورق‏ زدن و مطالعه مقدمه آن واداشت.

مقدمه را که خواندم، کتاب را برداشتم. باید اعتراف کنم که وقتی آن را مطالعه کردم،مفهوم جدیدی از صهیونیسم‏ دریافت کردم. با مطالعه کتاب متوجه شدم که اسرائیل، تنها یک روی سکه است و در آن روی‏ سکه،صهیونیسم جهانی است که ماهیتی بس پیچیده و پنهان دارد.
صهیونیسم یک جنبش سیاسی صرف است که با استفاده ابزاری از ایدئولوژی‏ یهود، برای استیلا بر تمامی زمین و تشکیل حکومت جهانی خویش برنامه‏ ریزی می‏ کند و تنها برای ره گم کردن و فریب، اسرائیل را در معرض دید قرار داده است تا از رو شدن‏ چهره واقعی خویش در امان بماند.

اسرائیل با نقاب قتل، تجاوز، وحشیگری و شعار از نیل تا فرات، جهانیان را به خود مشغول می‏سازد تا در پشت این نقاب، صهیونیسم‏ جهانی فرصت شیطنت و دسیسه ‏چینی برای دستیابی به اهداف بزرگتر و فراگیر خویش‏ را داشته باشد.
در این روی سکه، این عرب فلسطینی و همسایگان اسرائیل هستند که در تیررس‏ تهاجم، غارت و کشتار قرار گرفته‏ اند؛ اما در آن روی سکه، همه جهانیان و تمدن‏های‏ بشری در معرض فتنه‏ های نابودکننده هستند.

وقتی از صهیونیسم صحبت می‏شود بسیاری از ذهن‏ها به سرعت، به اسرائیل منتقل می‏شود در حالی که اسرائیل، همه‏ صهیونیسم نیست و تنها، نقطه آغازین حکومت جهانی یهود است. تفکر صهیونیستی از دیرباز، بر پایه تسخیر جهان و نابودی همه امت‏های دیگر استوار شده است.

بنابراین در طول تاریخ دو هزار ساله تلمود و صد ساله پروتکل‏های‏ صهیون، دست پنهان یهود در همه دسیسه‏ های سیاسی، علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، همواره وجود داشته و دارد.
وقتی شما در ادامه این گروه موضوعی، پروتکل‏های صهیون را مطالعه کنید به خوبی‏ به عمق توطئه ‏های آنان در زمینه‏ های فوق‏ الذکر پی می‏ برید و مانند فردی خواهید بود که‏ از بلندای زمین، بر تحولات و جریان‏های گوناگون بشری در گوشه گوشه جهان نظاره‏ دارد و ردّ پای صهیونیسم و به اصطلاح عامیانه مارمولک بازی صهیونیست‏ها را مشاهده‏ می‏کند.نظرات (۱)

 • دایناسور
  شنبه ۲ مرداد ۹۵ , ۲۱:۰۴
  چندین سال قبل بعضی هاشنو خونده بودمم ، غلط زیادی کردن .
  • author avatar
   علیرضا یونسی
   ۲ مرداد ۹۵، ۲۱:۲۱
   آره!!!
   نامردا هرچی دانشمند و نظریه پردازه تو دنیا با خودشون همراه کردن!
کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

چو رسی به طور سیــنا ارنـی بگو و مـــگذر /// تو صدای دوست بشنو نه جواب لن ترانی